Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Multivan 2012 года

Автомобиль: Volkswagen Multivan (T5) 2012 г.в., минивэн, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 35000 км, двигатель - 2.0 turbo дизель, комплектация - повний привід бі турбо
Автор: Фолькс-бест (Украина, Киев)   18.10.2014

Надійна машина для бізнесу (супер для зустрічей особливо розкладний столик) можна використовувати для перевезення незначної кількості товару та сім`ї (можна їхать сімом дорослим та 2-м дітям при цьому є місце для багажу та лиж). Просто супер на трасі: практично всі ззаду, мультиван із ксеноном поважають на трасі, стійкий при вході в повороти але потрібно не забувати про масу авто (до 3-х тонн) при гальмуванні та виборі безпечної дистанції. Заливаю виключно віпауер на шелі або солярку на украавто - жодних проблем із фільтрами чи запарафіненою соляркою взимку (їздили на лижі був місцями мороз до -18гр машина стояла не в гаражі). Хочу відмітити гарну роботу вебасто навіть на стоянці працює так, що якщо не регулювати температуру, то можна перегрітись навіть при значних морозах. На даний момент крім заміни масла та фільтрів не робив нічого крім якоїсь прокладки спереду зправа (по гарантії вина моя -піймав яму). Хочу відмітити гарну, практино бездогання роботу сервісу (висловлюю свою думку) на вул. Бориспільській в Києві, це четвертий фолькс обслуговуємось там все влаштовує і сусіди обслуговуються також там. Стосовно ціни обслуговування, то це не дешева машина, хоча після б6 відмітив (для себе), що ціна не набагато вища. При виборі машини не брали другу зсувну дверку вона нам не потрібна та не брали електропривод (річ хороша, але не радив знайомий майстер приймальної групи, бувають проблеми з примерзанням взимку вплоть до неможливості відкрити двері самостійно), брали доводчики задньої та бокової дверей річ корисна. Двигун потужний, запас на 1/3 більше від необхідного, розход палива від 8.8 до13, 7л при змішаному типу в залежності від стиля водіння, загруженості та пори року (наголошую автомат та повний привід). Стосовно ходових характеристик можна висловитись по-фольксвагеновськи чуть жорсткувато при цьому це не заважає повному комфорту, правда говорю відчуття водія, оскільки на пасажирському сидінні я не їздив. Відмінна рідна навігація. Раджу машину всім, зауважу коли вибирали машину думали брать таурег. Після зробленого вибору не жалію і секунди це машина, що обновляється, а не продається після року/двох експлуатації.

Плюсы автомобиля: Надійсніть, швидкість, комфорт, абсолютна стійкість машини на льоду чи снігу на шипованій резині, універсальність (від вантажного буса, великої сімейної машини до ділового кабінету представницького класу), предстаницькість (статус).

Минусы автомобиля: Мухобойку не раджу ставити, так як вона не перекидає камінці через скло, а кидає прямо в нього, думаю так на всіх бусах. Дякую всім хто дочитав до кінця, надіюсь відгук буде корисним.

Совет покупателю: При комплектації машини новою раджу не жаліти, при можливості, грошей на опції, воно того варте.

Dobrodel

Гарно написано! Все точно і абсолютно прозоро. "Лайкнув". Але..чи немає бажання у автора розповісти про початкову вартість зазначеного транспортного засобу??? Ось це, мені здається не світла сторона відгуку. Те, що вона висока, не головне, те що вона безнадійно завищена і безпідставно- це факт!

Тест-драйв Volkswagen Multivan: Вэн на всякий случай
Вэн на всякий случай

Не скрою — люблю ездить на полноразмерных минивэнах. Несмотря на огромные проблемы с парковкой под окнами нашего офиса, расположенного в самом центре Москвы. Зато какое приволье на дороге — памятуя о том, что в России ценится размер, можно особо не сомневаться в том, что тебя пропустят при перестроениях...

Продажа б/у Multivan

Volkswagen Multivan 2010 Volkswagen Multivan 19.400$ 2010 256.000 км